Jeśli masz dziecko lub spodziewasz się go wkrótce, prawdopodobnie słyszałaś o Enfamilu. Enfamil to marka mleka dla niemowląt produkowana przez firmę Mead Johnson. Jest dostępna w wielu krajach, w tym w Polsce i od pokoleń cieszy się zaufaniem rodziców.

Mleko Enfamil 1 dostarcza niezbędnych składników odżywczych

Enfamil zawiera ważne składniki odżywcze, takie jak białko, wapń, witaminy A, C i E, które wspomagają układ odpornościowy, zdrowie kości i rozwój poznawczy dziecka. Enfamil zawiera również DHA i ARA – dwa kwasy tłuszczowe występujące naturalnie w mleku matki, które są ważne dla rozwoju mózgu i oczu. Wszystkie te składniki odżywcze współpracują ze sobą, aby pomóc dziecku w osiągnięciu najważniejszych etapów w pierwszym roku życia. Bez względu na to, czy uzupełniasz mleko, czy karmisz wyłącznie piersią, mleko Enfamil 1 pomoże Ci zapewnić dziecku jak najlepszy start.

mleko enfamil 1 dostępne m.in. w Bee.pl w kilku różnych odmianach

Mleko Enfamil 1 występuje w kilku różnych odmianach, w tym dla wcześniaków i dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych, takich jak nietolerancja laktozy lub alergia na niektóre białka.
Enfamil występuje w kilku odmianach, między innymi Enfamil A+, przeznaczony dla dzieci urodzonych przedwcześnie lub z niską wagą urodzeniową; Enfagrow A+, przeznaczony dla maluchów; oraz Nutramigen, który pomaga niemowlętom z kolką lub alergią na białko mleka krowiego. Bez względu na potrzeby Twojego dziecka, istnieje mleko Enfamil 1, które pomoże mu uzyskać pożywienie niezbędne do wzrostu i rozwoju.
Najpopularniejszy rodzaj Enfamil 1 to preparat w proszku, który należy wymieszać z wodą. Jest również dostępny w postaci gotowego do użycia płynu oraz jako część linii EnfaCare dla niemowląt, które potrzebują dodatkowych kalorii lub witamin.
Receptury Enfamilu są oparte na mleku krowim, ale w wielu przypadkach produkt końcowy został zmieniony, aby ułatwić niemowlętom jego trawienie. Na przykład, w mleku hipoalergicznym laktoza jest rozkładana na dwa prostsze cukry: glukozę i galaktozę. Białka są również częściowo hydrolizowane, co oznacza, że zostały rozłożone na mniejsze jednostki, które mają mniejsze szanse na wywołanie reakcji alergicznej.